Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті

Львів, Україна, 21 - 22 жовтня 2021

Slider

Чергова Міжнародна науково-практична конференція
«Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті»
відбудеться у м. Львів 21-22 жовтня 2021 року.

Ініціаторами проведення конференції стали Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та громадська організація «Лінія102.Юа». У якості співорганізаторів також виступили факультет транспорту Варшавської політехніки та Інститут залізничного транспорту (Польща).

До участі у конференції запрошуються керівники і представники виробничих підприємств, наукових установ та навчальних закладів транспортної галузі України, Польщі, Німеччини та інших країн. На конференції будутьзаслухані та обговорені нові результати теоретичних і експериментальних досліджень, а також розглянуті актуальні питання розвитку науки і техніки у наступних напрямках:

  – енергооптимальні технології, енергоефективність та енергетичний менеджмент на транспорті;
  – екологічність рухомого складу та об'єктів транспортної інфраструктури;
  – інтероперабельність, безпека та сертифікація на транспорті;
  – сучасні технології організації міжнародних перевезень та логістика;
  – транспортний дизайн;
  – взаємодія залізниць і промислових підприємств

Вказані напрямки є особливо актуальними для західного регіону України, прикордонних територій України та Польщі, розвитку транспортного комплексу Львівщини та Підкарпатського воєводства.

Потреба у проведенні даної конференції виникла у зв'язку з реформуванням залізничного транспорту відповідно до вимог законодавства ЄС, що передбачає нову модель ринку залізничних перевезень, очікуваний вихід на ринок конкурентноздатних, ефективних, мобільних учасників - як приватних, так і державної форми власності.

Формат проведення конференції передбачає розширення площадки для налагодження тісних зв'язків між науковцями, виробниками продукції для залізничного транспорту, логістичними операторами та іншими транспортними компаніями, яка була створена на попередніх конференціях, які проводилися 18-19 червня 2018 року та 19-20 вересня 2019 року.

На конференції будуть розглянуті важливі теми для підвищення ефективності роботи компаній, що працюють у транспортній галузі, своїми практичним досвідом ділиляться провідні європейські спікери.

Робочі мови конференції: англійська, українська та польська.

Матеріали попередньої конференції та її рішення можна cкачати за посиланнями:

Посилання на статті на ресурсах MATEC Web of Conferences а також Web of Science Core Collection

Організатори:

Organisers Organisers Organisers