Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті

Львів, Україна, 19 - 20 вересня 2019

Slider

19-20 вересня 2019 року у м. Львів відбулася чергова
Міжнародна науково-практична конференція
«Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті».

Ініціаторами проведення конференції стали Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, громадська організація «Лінія102.Юа» та Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури - Всесвітня лабораторія» (м. Львів).

До участі у конференції запрошувалися керівники і представники виробничих підприємств, наукових установ та навчальних закладів транспортної галузі України, Польщі, Німеччини та інших країн. На конференції були заслухані та обговорені нові результати теоретичних і експериментальних досліджень, а також розглянуті актуальні питання розвитку науки і техніки у наступних напрямках:

  – енергооптимальні технології, енергоефективність та енергетичний менеджмент на транспорті;
  – екологічність рухомого складу та об'єктів транспортної інфраструктури;
  – інтероперабельність, безпека та сертифікація на транспорті;
  – сучасні технології організації міжнародних перевезень та логістика;
  – транспортний дизайн;
  – взаємодія залізниць і промислових підприємств

Вказані напрямки є особливо актуальними для західного регіону України, прикордонних територій України та Польщі, розвитку транспортного комплексу Львівщини та Підкарпатського воєводства.

Потреба у проведенні даної конференції виникла у зв'язку з реформуванням залізничного транспорту відповідно до вимог законодавства ЄС, що передбачає нову модель ринку залізничних перевезень, очікуваний вихід на ринок конкурентноздатних, ефективних, мобільних учасників - як приватних, так і державної форми власності.

Формат проведення конференції передбачав розширення площадки для налагодження тісних зв'язків між науковцями, виробниками продукції для залізничного транспорту, логістичними операторами та іншими транспортними компаніями, яка була створена на попередній конференції, що проводилася 18-19 червня 2018 року.

На конференції розглянуті важливі теми для підвищення ефективності роботи компаній, що працюють у транспортній галузі, своїми практичним досвідом ділилися провідні європейські спікери.

Робочі мови конференції: англійська, українська та польська.

Матеріали конференції та рішення можна cкачати за посиланнями:

Посилання на статті на ресурсі MATEC Web of Conferences

Організатори:

OrganisersOrganisers Organisers Organisers

 

Патронаж:

 

Генеральний партнер:

 

Основні партнери:
 

Партнери:

  

Готель - партнер: